SoundLink® Bluetooth® speaker III

نو

محصول کشور مکزیک

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تاریخ به روز رسانی محصول: 2016/06/29

تومان 999,000 با ماليات

اطلاعات بیشتر

موزیک خود را با صدای بلند پخش کنید٬ استایل خود را به دیگران نشان دهید.

با اسپیکری که موزیک و دوستانتان را دور هم جمع میکند آشنا شوید٬ با استایلی که تماما متعلق به خود شماست. SoundLink® Bluetoothspeaker III بهترین اسپیکر بلوتوث قابل حمل بوز میباشد. SoundLink® Bluetoothspeaker III به لطف تکنولوژی های پیشرفته بوز که حاصل آن صدایی بسیار کامل تر٬ واضح تر٬ و عمیق تر است میتواند موزیک شما را با صدایی به مراتب بلندتر و بهتر از نسل های قبلی خود پخش کند.

از مشخصه های بارز SoundLink® Bluetoothspeaker III میتوان به پخش صدایی بلند٬ واضح٬ کامل و عمیق٬ اتصال از طریق بلوتوث به گوشی٬‌تبلت و تجهیزات بلوتوث دیگر٬ قابلیت پخش بی وقفه موزیک تا ۱۴ ساعت و وجود کاور های جانبی رنگی که باعث منحصر شدن اسپیکر شما ومحافظت از آن در مقابل صدمات میشود اشاره کرد.

متصل شوید و پخش کنید

SoundLink® Bluetooth® speaker III به سادگی به موبایل٬ تبلت و یا پخش کننده بلوتوث شما متصل میشود. SoundLink® Bluetooth® speaker III دارای بردی معادل ۱۰ متر بوده تا شما را از شر سیم های دست و پاگیر رها کند. فقط کافیست دکمه بلوتوث را گرفته و نگهدارید و سپس از روی گوشی خود نام SoundLink® Bluetooth® speaker III را انتخاب کنید. SoundLink® Bluetooth® speaker III میتواند تا ۶ دستگاه آخری که متصل بوده را به خاطر بسپارید تا مراحل اتصال را برای شما بسیار ساده تر کند.

عملکرد قدرتمند

این یک راز نیست: موزیک شما اصل اساسی برای داشتن لحظاتی خوش است. و این اسپیکر این خواسته را برای شما فراهم میکند. چهار درایور و دو ساطع کننده صوتی منفعل٬ طیف کاملی از صوت را با وضوحی عالی در هر سطح صدایی که گوش میکند فراهم میکند. به علاوه در این بلندگو صدای باس بی رقیبی را خواهید شنید که در هیچ اسپیکر بی سیم دیگری تجربه نکرده بودید. همچنین بهینه سازیی که در پردازش سیگنال دیجیتال در این اسپیکر انجام شده به شما این امکان را میدهد تا موزیک خود را با صدایی به مراتب بلندتر از نسخه های قبلی این بلندگوی بلوتوث به اشتراک بگذارید.

فرم و عملکرد

مطمئنا صدای این اسپیکر حسابی شما را به جنب و جوش می اندازد و ظاهر زیبا و جذاب آن نیز بسیار دلرباست. لبه های منحنی و بدنه باریک ظاهر بسیار زیبایی به این بلندگو داده مخصوصا زمانی که شما ظاهری رنگی را از میان کاور های انتخابی که به صورت جداگانه قابل تهیه است به آن بدهید. این اسپیکر بلوتوث به سادگی درون کیف و یا کوله پشتی شما جای میشود. پنل سیلیکونی دکمه ها٬ آن را از ورود کرد و خاک محافظت میکند و یک پنجره مشبک فلزی که دور تا دور SoundLink® Bluetooth® speaker III را فرا گرفته به استحکام آن می افزاید و به خوبی آن را در مقابل اثر انگشت محافظت میکند.

ویژگی های بیشتر

SoundLink® Bluetooth® speaker III مجهز به یک درگاه AUX میباشد تا بتوانید تمامی پخش کننده های خود را به آن متصل کنید و شارژر باریک آن طوری طراحی شده است که بتوانید به خوبی آن را جمع کرده و درون کیف خود قراردهید.

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

SoundLink® Bluetooth® speaker III

SoundLink® Bluetooth® speaker III

محصول کشور مکزیک

نوشتن نقد و نظر